WWW.PROTu-154.org
Project Tupolev Team Forum Index Log in Register FAQ Memberlist Search

Project Tupolev Team Forum Index » Project Tupolev Support fórum (česky a slovensky) » Project Tupolev Flight school!
Post new topic  Reply to topic View previous topic :: View next topic 
Project Tupolev Flight school!
PostPosted: Sun Sep 30, 2007 00:32 Reply with quote
Belkin
КВС

Upozorňuji všechny pokročilé Tupolevisty, že na stránkách Project Tupolev byla otevřena pilotní škola TU-154B2 pro nerusky mluvící, která navazuje na již dlouho běžící školičku na ruské části fora.

Jak to vlastně funguje:

Student musí postupně na TU-154B2 proletět několik "zápočtových" letů podle pokynů v materiálech. Po odletění konkrétního letu umístí na forum soubor se záznamem z letového samopisce MSRP. Na základě údajů ze záznamu něktrý z instruktorů vypíchne chyby a sdělí, co pilot dělá špatně, a jak chyby napravit. Pokud je let v pořádku, pilot dostane zápočet a může pokračovat.

Z vlastní zkušenosti jde o vynikající věc. Osobně jsem byl asi 14 dní v intenzivním kurzu v červnu a připadal jsem si, jak když mě někdo doopravdy učil lítat "netahej tak za ty berany, máš to rozkmitaný na vertikále, drž si režim motorů 85%, atd. atd." Doporučuju všem, kdo chce pochopit, jak se se 154kou vlastně správně má lítat.

Více se dočtete zde:

http://www.protu-154.com/forum/viewtopic.php?t=8432

------------------------------------
Пора в путь-дорогу,
Дорогу дальнюю, дальнюю, дальнюю идем.
Над милым порогом
Качну серебряным тебе крылом…
View user's profile Send private message

Project Tupolev Flight school!
 Project Tupolev Team Forum Index » Project Tupolev Support fórum (česky a slovensky)
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
All times are GMT + 3 Hours  
Page 1 of 1  

Post new topic  Reply to topic