WWW.PROTu-154.org
Список форумов Project Tupolev Team Вход Регистрация FAQ Пользователи Поиск

Список форумов Project Tupolev Team » Project Tupolev Support fórum (česky a slovensky) » Project Tupolev Flight school!
Project Tupolev Flight school!
СообщениеДобавлено: Вс Сен 30, 2007 00:32 Ответить с цитатой
Belkin
КВС

Upozorňuji všechny pokročilé Tupolevisty, že na stránkách Project Tupolev byla otevřena pilotní škola TU-154B2 pro nerusky mluvící, která navazuje na již dlouho běžící školičku na ruské části fora.

Jak to vlastně funguje:

Student musí postupně na TU-154B2 proletět několik "zápočtových" letů podle pokynů v materiálech. Po odletění konkrétního letu umístí na forum soubor se záznamem z letového samopisce MSRP. Na základě údajů ze záznamu něktrý z instruktorů vypíchne chyby a sdělí, co pilot dělá špatně, a jak chyby napravit. Pokud je let v pořádku, pilot dostane zápočet a může pokračovat.

Z vlastní zkušenosti jde o vynikající věc. Osobně jsem byl asi 14 dní v intenzivním kurzu v červnu a připadal jsem si, jak když mě někdo doopravdy učil lítat "netahej tak za ty berany, máš to rozkmitaný na vertikále, drž si režim motorů 85%, atd. atd." Doporučuju všem, kdo chce pochopit, jak se se 154kou vlastně správně má lítat.

Více se dočtete zde:

http://www.protu-154.com/forum/viewtopic.php?t=8432

------------------------------------
Пора в путь-дорогу,
Дорогу дальнюю, дальнюю, дальнюю идем.
Над милым порогом
Качну серебряным тебе крылом…
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Project Tupolev Flight school!
 Список форумов Project Tupolev Team » Project Tupolev Support fórum (česky a slovensky)