WWW.PROTu-154.org
Список форумов Project Tupolev Team Вход Регистрация FAQ Пользователи Поиск

Список форумов Project Tupolev Team » Project Tupolev Support fórum (česky a slovensky) » Tupolev 134 На страницу 1, 2, 3  След.
Tupolev 134
СообщениеДобавлено: Вс Мар 18, 2007 11:22 Ответить с цитатой
kpt.Havlik
Курсант

Viem ze sa to sem nehodi, ale je to tiez super ruske lietadlo.
Ale mam jeden problem. Potreboval by som vediet ako zapnut Panel lights a ako funguje autopilot,vdaka za pomoc
P.S Jedna sa o Ariane Tupolev 134
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

СообщениеДобавлено: Вс Мар 18, 2007 18:17 Ответить с цитатой
Fabo
КВС

Bohužiaľ ti musím oznámiť, že si práve zbytočne vyhodil do luftu 40 eur.

Každé ruské éro sem patrí, a T134 o to viac, že SCS používa fóra PT (asi o dve nižšie od tohoto)

Freeware Tu-134 niekoľkokrát lepšiu ako tú od Ariane si stiahni odtiaľto: http://tu-134.argo-khabarovsk.ru/

Peter Fabian

Re: Tupolev 134
СообщениеДобавлено: Вс Мар 18, 2007 23:26 Ответить с цитатой
Enrique Del Rosario
КВС

kpt.Havlik писал(а):
Viem ze sa to sem nehodi, ale je to tiez super ruske lietadlo.
Ale mam jeden problem. Potreboval by som vediet ako zapnut Panel lights a ako funguje autopilot,vdaka za pomoc
P.S Jedna sa o Ariane Tupolev 134

Je mi velmi luto Грусть , ze ti musim povedat, ze si si kupil najdrahsi odpad na svete. Toto lietadlo nema navigacny system, VOR a ADF nefunguju poriadne a nema ani technicku podporu ani forum (okrem inych veci). Dufam, ze rozumies dost po anglicky na to, aby si si mohol precitat clanok z tejto linky, takze budes vediet, kto je zodpovedny za Ariane's Tu-134.

http://www.avsim.com/pages/0902/pt_again.html

Fabo ma pravdu!

Цитата:
Freeware Tu-134 niekoľkokrát lepšiu ako tú od Ariane si stiahni odtiaľto: http://tu-134.argo-khabarovsk.ru/

Zacial toto je najlepsie Tu-134 co mozes dostat. Хитрый
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Yahoo Messenger MSN Messenger

СообщениеДобавлено: Вс Мар 18, 2007 23:54 Ответить с цитатой
Fabo
КВС

Enrique Del Rosario
Vitaj u nas Enrique! Улыбка

OT:
Rozmyslam o tom, ze by som sa pustil do An-124 alebo 225 panelu podobnym stylom ako su tvoje An-22 a Il-76 (mimochodom velmi pekne, akurat dnes som sa s nim preletel...), mozem ratat s tvojou pomocou?

Peter Fabian

СообщениеДобавлено: Пн Мар 19, 2007 14:40 Ответить с цитатой
Enrique Del Rosario
КВС

Peter,

Dakujem ti za tvoje slova a compliment. Samozrejme, ze mozes ratat s mojou pomocou. Хитрый

Pan Boh ta zehnaj.

Улыбка

СообщениеДобавлено: Сб Мар 24, 2007 13:43 Ответить с цитатой
154154
Курсант

Musim vas uviest na spravnu mieru.
Navigacia je plne funkcna len treba vediet ako sa zapina B-) ,forum existuje,atd.
A neda sa porovnat model resp. panel s SCS tu134,
takze len odporucam Ariane 134

СообщениеДобавлено: Сб Мар 24, 2007 17:26 Ответить с цитатой
Enrique Del Rosario
КВС

Je navigacia plne funkcna? Ked hovoris, ze navigacny system je plne funkcny, tak potom nepoznas Tu-134. Kde je RSBN navigacny sysytem? Kde zapinas NAS-1 navigacny sysytem? Videl si Tu-134 s Garmin GPS?

My vsetcia vyjadrujeme svoje nazory podla nasho uhlu pohladu. V tomto zmysle musime robit rozdiel medzi simulaciou a hrackou. Simulacia je definovana ako zjednodusena reprezentacia skutocnosti s pouzitim modelu.Takze podla mna, SCS je simulacia a Ariane je hracka.

Moje odporucanie je: Ak chces hracku za 40 Euro, kup si Ariane’s Tu-134. Ak chces simulator zadarmo, mozes si stiahnut SCS Tu-134. Хитрый

Toto je len nazor.

Pan Boh ta zehnaj.

Улыбка

СообщениеДобавлено: Сб Мар 24, 2007 17:57 Ответить с цитатой
Fabo
КВС

Enrique Del Rosario писал(а):
Je navigacia plne funkcna? Ked hovoris, ze navigacny system je plne funkcny, tak potom nepoznas Tu-134. Kde je RSBN navigacny sysytem? Kde zapinas NAS-1 navigacny sysytem? Videl si Tu-134 s Garmin GPS?

My vsetcia vyjadrujeme svoje nazory podla nasho uhlu pohladu. V tomto zmysle musime robit rozdiel medzi simulaciou a hrackou. Simulacia je definovana ako zjednodusena reprezentacia skutocnosti s pouzitim modelu.Takze podla mna, SCS je simulacia a Ariane je hracka.

Moje odporucanie je: Ak chces hracku za 40 Euro, kup si Ariane’s Tu-134. Ak chces simulator zadarmo, mozes si stiahnut SCS Tu-134. Хитрый

Toto je len nazor.

Pan Boh ta zehnaj.

Улыбка

Krajsie by som to nepovedal ani ja Enrique Улыбка

Peter Fabian

СообщениеДобавлено: Сб Мар 24, 2007 23:39 Ответить с цитатой
balooo
Правак

Mno, existují i Tu-134 s 2xGPS a FMC, ale koho by to bavilo, že:? Дразнящий

СообщениеДобавлено: Вс Мар 25, 2007 10:52 Ответить с цитатой
154154
Курсант

OK,v niecom mate pravdu,
ale nieje mozne, aby sa motori spustali ctrl+e ked sa jedna o simulaciu,
a aby ste spustili autopilota hocikde a za hociakych podmienok, cize asi obidve lietadla su hracky.

СообщениеДобавлено: Вс Мар 25, 2007 22:49 Ответить с цитатой
Enrique Del Rosario
КВС

Nie som si isty, ci rozumiem dobre, ale zda sa mi, ze SCS Tu-134 vobec nepoznas.

Kto Ti povedal, ze motory sa spustaju pouzitim Ctrl+E? Je tam cela procedura, cez ktoru treba prejst (APU, fuel system, elektricky system, bleed air, etc). A kto Ti to povedal o AP?

Nechcem zachadzat do hlbokej diskusie na tuto temu. Vsetko, co som povedal je to, ze SCS Tu-134 je o mnoho blizsia reprezentacia skutocnosti (simulacia) ako Ariane's. Ak si trochu precitas AOM skutocneho Tu-134, zistis, co sa snazim povedat.

Podla mna, Ariane's je podvod. Toto lietadlo (okrem vizualneho modelu) SA NEZHODUJE alebo nesuhlasi so skutocnym lietadlom. VOR’s a ADF’s NEFUNGUJU tak, ako by mali. Nema to absolutne ziadny typicky navigacny system, ktory najdeme na vacsine Tu-134… ani RSBN ani NAS-1. Nema to dokonca ani poriadny GPS pretoze to pouziva “default Garmin 500” (PT Tu-154M je freeware a ma KLN90B, typicky pre kazdy M… a nie pozicany GPS od FS). Plus stoji to 40 Euro!!!

Ak si spokojny s Ariane's, potom Hura! Uzi si to! Ale, PROSIM! nehovor, ze je to lepsia simulacia ako SCS’s.

Znova, ak chces Tu-134 dobry na “SPOT VIEWS”, plny hlupych navnad ale uplne sterilny z vnutra, ZAPLAT 40 Euro za Ariane's. Ale ak chces “LIETAT” na Tu-134, stiahni si SCS ZADARMO.

Osobne, ja by som neodporucil Ariane's to ziadnemu vaznemu simmerovi. Нет

edit by Fabo: Enrique, vsjo v poradke, len zadarmo sa pise spolu Хитрый

СообщениеДобавлено: Пн Мар 26, 2007 13:08 Ответить с цитатой
154154
Курсант

Ok,
Mas pravdu.Ariane je naozaj robeny na pekne obrazky.

СообщениеДобавлено: Пн Мар 26, 2007 13:37 Ответить с цитатой
154154
Курсант

Este sa vratim k scs,

Vravis ze motori sa nespustia len tak, ALE pred chvilou som to vyskusal.
Zapol som elk system a fuel system a nic viac. Stlacil som ctrl+e a motory bezali. Tak mi povedz kde mam chybu?

СообщениеДобавлено: Пн Мар 26, 2007 14:13 Ответить с цитатой
Fabo
КВС

Nikde, ak nerátaš za chybu fakt, že ti fungujú asi 2 prístroje vrátane ukazateľa polohy klapiek a do pol hodiny si bez šťavy...

Peter Fabian

СообщениеДобавлено: Пн Мар 26, 2007 15:39 Ответить с цитатой
Belkin
КВС

Ctrl + E je vnitřní záležitost simulátoru, a většinu letadel tím spustíš, i když je správný postup ke spuštění úplně jiný. Ale jiná věc je, že letadlo nešlape po spuštění tímto způsobem správně, resp. vůbec.

Není proto známkou nekvality add-onu, pokud ho přes ctrl + E spustíš.

------------------------------------
Пора в путь-дорогу,
Дорогу дальнюю, дальнюю, дальнюю идем.
Над милым порогом
Качну серебряным тебе крылом…

Tupolev 134
 Список форумов Project Tupolev Team » Project Tupolev Support fórum (česky a slovensky)