WWW.PROTu-154.org
Project Tupolev Team Forum Index Log in Register FAQ Memberlist Search

Project Tupolev Team Forum Index » Project Tupolev Felhasználók Fóruma (Magyar nyelven) » Wilco PIC737-300 Autopilot hiba
Post new topic  Reply to topic View previous topic :: View next topic 
Wilco PIC737-300 Autopilot hiba
PostPosted: Fri Feb 23, 2007 02:32 Reply with quote
szabotomi
Курсант

Előre is szeretném elnézéseteket kérni, hogy nem Tupoljev témában nyitok topicot.
Végre kipróbálhattam a B737-300-at a feelthree változatot. Haverom és a barátnője mennek ki angliába, gondoltam a megfelelő vassal és festéssel lerepülöm az utat. Minden működik szépen.. azonban..
földön FMC konfigurálás (panaszkodik régi az AIRAC.. persze a letöltött új 0702-et meg sem ismeri (igaz csak a CRJ-hez találtam NAVDB-t) FD + AutoThrottle ON, SPD állít V2+20 ALT 30000 HDG 310. kigurulás, V1+VR+V2 elemelkedés futómű be, tolóerőt visszaveszem, bekapcsolom az SPD-t. A gép tartja a 175-ös sebességet, emelem 12 fokkal. Elérem az 1000-1500-as magasságot, kapcsolom az autópilótát CMD A kapcsoló. Nyomom a HDG-t és az ALT HOLD-ot. A gép nem fordúl a megadott irányba és nem emelkedni kezd, hanem meredek zuhanásba kezd. Ha 1000ft-n kapcsolom, garantáltan lezuhan a gép, 1500-ön kapcsolva éppencsak sikerül az A/P kikapcsolása után megúszni. A lényeg fancsali képpel inkább az FFX B737-300-at tettem fel, némi összemismásolt panellal és cfg-vel máshonnét. Végignyaltam a feelthrees kézikönyvet, a PMDG-set, mi több az eredeti angol Boeing manuált is. Ha valakinek van tippje az segítsen légyszi.
View user's profile Send private message

Re: Wilco PIC737-300 Autopilot hiba
PostPosted: Fri Feb 23, 2007 02:34 Reply with quote
szabotomi
Курсант

szabotomi wrote:
Előre is szeretném elnézéseteket kérni, hogy nem Tupoljev témában nyitok topicot.
Végre kipróbálhattam a B737-300-at a feelthree változatot. Haverom és a barátnője mennek ki angliába, gondoltam a megfelelő vassal és festéssel lerepülöm az utat. Minden működik szépen.. azonban..
földön FMC konfigurálás (panaszkodik régi az AIRAC.. persze a letöltött új 0702-et meg sem ismeri (igaz csak a CRJ-hez találtam NAVDB-t) FD + AutoThrottle ON, SPD állít V2+20 ALT 30000 HDG 310. kigurulás, V1+VR+V2 elemelkedés futómű be, tolóerőt visszaveszem, bekapcsolom az SPD-t. A gép tartja a 175-ös sebességet, emelem 12 fokkal. Elérem az 1000-1500-as magasságot, kapcsolom az autópilótát CMD A kapcsoló. Nyomom a HDG-t és az ALT HOLD-ot. A gép nem fordúl a megadott irányba és nem emelkedni kezd, hanem meredek zuhanásba kezd. Ha 1000ft-n kapcsolom, garantáltan lezuhan a gép, 1500-ön kapcsolva éppencsak sikerül az A/P kikapcsolása után megúszni. Semmilyen funkció ami kormányzással kapcsolatos az nem működik az A/P-n. A lényeg fancsali képpel inkább az FFX B737-300-at tettem fel, némi összemismásolt panellal és cfg-vel máshonnét. Végignyaltam a feelthrees kézikönyvet, a PMDG-set, mi több az eredeti angol Boeing manuált is. Ha valakinek van tippje az segítsen légyszi.

PostPosted: Fri Feb 23, 2007 15:20 Reply with quote
Daniel Nagy
КВС

Szerintem ezt a kérdést tedd fel valahol máshol is. Pl.: próbáltad már az SG fórumain belül az FS2004 fórumát? Ott több esély van rá, hogy tudnak segíteni.

Dani

My work
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger

PostPosted: Wed Feb 28, 2007 01:31 Reply with quote
szabotomi
Курсант

Megoldódott a probléma. Egy FSUIPC csere segített minden gondomon.

Wilco PIC737-300 Autopilot hiba
 Project Tupolev Team Forum Index » Project Tupolev Felhasználók Fóruma (Magyar nyelven)
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
All times are GMT + 3 Hours  
Page 1 of 1  

Post new topic  Reply to topic