WWW.PROTu-154.org
Список форумов Project Tupolev Team Вход Регистрация FAQ Пользователи Поиск

Список форумов Project Tupolev Team » Project Tupolev Felhasználók Fóruma (Magyar nyelven) » Torzs-Topi-k На страницу Пред.  1, 2
СообщениеДобавлено: Чт Сен 01, 2005 20:38 Ответить с цитатой
matwey1
Курсант

Khm-khm! Kedves Béla!
Szal a teljes igazság, hogy a GPS eddig is tisztán működött, csak nekem nem tűnt fel Ммм... . Tegnapelőtt próbálkoztam újra, és - mit tesz Isten - kifogástalanul végigvitte az útvonalat,és rájöttem hogy mivel eddig is ugyanígy csináltam mindent, eddig is működött. Valószínűleg azért nem jöttem rá, mert - túl kényelmesen - azt hittem, hogy amikor békapcsolom, legyek én akárhol az Univerzumban, a GPSnek magától meg kell találni az útvonalat...no és hát kiderült, hogy nem, követtem az utasításodat, miszerint "Ráfordulsz az első waypoint irányára" és minden remekül ment. Úgyhogy még1szer nagyon-nagyon köszönöm a leírást!
(Tudom, tudom, az ilyen menjen villamost vezetni)
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

СообщениеДобавлено: Пт Сен 02, 2005 05:02 Ответить с цитатой
Belus
Правак

Szia Matwey Agyin!

Örülök, hogy végül is akkor is jó volt a GPS, amikor azt hitted, hogy nem az. Радостный

Nyugi ez a mi titkunk marad nem mondjuk el senkinek. Нет Még szerencse, hogy ez csak egy nyilvános fórum és mindössze csak egy pár millióan beszélnek magyarul a neten.

De tudod mit? Ez legyen a legnagyobb gondod a repcsivel. Kellemes repkedést ezután is! Умник Хорошо

Béla

PS: A villamos vezetés tök jó lehet. Én a régi fapados nyitott peronosokat szerettem. Az életedet is eluntad mire eldöcögött a 13-as az Örs Vezér térről Örzsébetre a nagy magyar éjszakában. De ott álltam végig kisfiúként a vezetőbácsi mögött és csudáltam miért tekergeti azt a mákdaráló hajtót és attól miért megy a villanyos????
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Yahoo Messenger MSN Messenger

СообщениеДобавлено: Сб Сен 03, 2005 22:46 Ответить с цитатой
matwey1
Курсант

Üdv!
Egyik évfolyamtársam édesapja is nagyon szeretett volna villamost vezetni. El is ment az egyetem mellett kisegítő-vezetőnek, amikor még az UV (47, 49, 41, 19, stb.) elődjei, a "Stukák" jártak. Ott azután marhára megrázta az áram és mikor később szelíden érdeklődött az okairól, akkor elmondták, hogy a villamosban egyetlen darab kontaktor, vagy relé sincsen, hanem a kontrollerrel (tekerentyű) közvetlenül a 600V egyenfeszű motor előtét- ellenállásait kapcsolgatja, így örüljön, hogy ennyivel megúszta. Tanulság: SOSE VÁLASSZUNK KÉT DIMENZIÓBAN KÖZLEKEDŐ JÁRMŰVET!! Плохо

СообщениеДобавлено: Чт Дек 22, 2005 17:17 Ответить с цитатой
matwey1
Курсант

Üdv mindenkinek!
Kis segítség elkélne nálam, miszerint szeretném megváltoztatni egy gép festésének darabjait, de nem csak átfesteni, hanem a felosztásukat a géptörzsön is szeretném variálni. Ezutóbbit saját kútfőből nem tudom megoldani. Konkrétan arra gondolok, hogy egy tupoljev hajtóművei úgy vannak festve, hogy mindkét hajtómű egyféle textúrát használ, és emiatt a lajstrom az egyik oldalon tükröződve jelenik meg. Ezt szeretném kiküszöbölni, ha tudtok, segítsetek legyetek szívesek!

Torzs-Topi-k
 Список форумов Project Tupolev Team » Project Tupolev Felhasználók Fóruma (Magyar nyelven)