WWW.PROTu-154.org
Project Tupolev Team Forum Index Log in Register FAQ Memberlist Search

Project Tupolev Team Forum Index » Project Tupolev Felhasználók Fóruma (Magyar nyelven) » Torzs-Topi-k Goto page Previous  1, 2
Post new topic  Reply to topic View previous topic :: View next topic 
PostPosted: Thu Sep 01, 2005 20:38 Reply with quote
matwey1
Курсант

Khm-khm! Kedves Béla!
Szal a teljes igazság, hogy a GPS eddig is tisztán működött, csak nekem nem tűnt fel Ммм... . Tegnapelőtt próbálkoztam újra, és - mit tesz Isten - kifogástalanul végigvitte az útvonalat,és rájöttem hogy mivel eddig is ugyanígy csináltam mindent, eddig is működött. Valószínűleg azért nem jöttem rá, mert - túl kényelmesen - azt hittem, hogy amikor békapcsolom, legyek én akárhol az Univerzumban, a GPSnek magától meg kell találni az útvonalat...no és hát kiderült, hogy nem, követtem az utasításodat, miszerint "Ráfordulsz az első waypoint irányára" és minden remekül ment. Úgyhogy még1szer nagyon-nagyon köszönöm a leírást!
(Tudom, tudom, az ilyen menjen villamost vezetni)
View user's profile Send private message

PostPosted: Fri Sep 02, 2005 05:02 Reply with quote
Belus
Правак

Szia Matwey Agyin!

Örülök, hogy végül is akkor is jó volt a GPS, amikor azt hitted, hogy nem az. Радостный

Nyugi ez a mi titkunk marad nem mondjuk el senkinek. Нет Még szerencse, hogy ez csak egy nyilvános fórum és mindössze csak egy pár millióan beszélnek magyarul a neten.

De tudod mit? Ez legyen a legnagyobb gondod a repcsivel. Kellemes repkedést ezután is! Умник Хорошо

Béla

PS: A villamos vezetés tök jó lehet. Én a régi fapados nyitott peronosokat szerettem. Az életedet is eluntad mire eldöcögött a 13-as az Örs Vezér térről Örzsébetre a nagy magyar éjszakában. De ott álltam végig kisfiúként a vezetőbácsi mögött és csudáltam miért tekergeti azt a mákdaráló hajtót és attól miért megy a villanyos????
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger

PostPosted: Sat Sep 03, 2005 22:46 Reply with quote
matwey1
Курсант

Üdv!
Egyik évfolyamtársam édesapja is nagyon szeretett volna villamost vezetni. El is ment az egyetem mellett kisegítő-vezetőnek, amikor még az UV (47, 49, 41, 19, stb.) elődjei, a "Stukák" jártak. Ott azután marhára megrázta az áram és mikor később szelíden érdeklődött az okairól, akkor elmondták, hogy a villamosban egyetlen darab kontaktor, vagy relé sincsen, hanem a kontrollerrel (tekerentyű) közvetlenül a 600V egyenfeszű motor előtét- ellenállásait kapcsolgatja, így örüljön, hogy ennyivel megúszta. Tanulság: SOSE VÁLASSZUNK KÉT DIMENZIÓBAN KÖZLEKEDŐ JÁRMŰVET!! Плохо

PostPosted: Thu Dec 22, 2005 17:17 Reply with quote
matwey1
Курсант

Üdv mindenkinek!
Kis segítség elkélne nálam, miszerint szeretném megváltoztatni egy gép festésének darabjait, de nem csak átfesteni, hanem a felosztásukat a géptörzsön is szeretném variálni. Ezutóbbit saját kútfőből nem tudom megoldani. Konkrétan arra gondolok, hogy egy tupoljev hajtóművei úgy vannak festve, hogy mindkét hajtómű egyféle textúrát használ, és emiatt a lajstrom az egyik oldalon tükröződve jelenik meg. Ezt szeretném kiküszöbölni, ha tudtok, segítsetek legyetek szívesek!

Torzs-Topi-k
 Project Tupolev Team Forum Index » Project Tupolev Felhasználók Fóruma (Magyar nyelven)
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
All times are GMT + 3 Hours  
Page 2 of 2  
Goto page Previous  1, 2

Post new topic  Reply to topic