WWW.PROTu-154.org
Project Tupolev Team Forum Index Log in Register FAQ Memberlist Search

Project Tupolev Team Forum Index » Project Tupolev Felhasználók Fóruma (Magyar nyelven) » Egy kezdo kerdesei Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Post new topic  Reply to topic View previous topic :: View next topic 
PostPosted: Fri Jun 24, 2005 22:33 Reply with quote
Atika
Правак

Hívd fel a karbantartókat ha nem boldogulsz, vagy esetleg zsírozd meg a csapszeget a joy-odon... :lol: :lol: :lol:

Üdv: Atika
View user's profile Send private message

PostPosted: Mon Jun 27, 2005 05:58 Reply with quote
Belus
Правак

Szia Kezdő!

Én vónék a karbantartó.

Ha még mindíg nem működik az AT, akkor ezt próbáld meg:

- Gázkarok alaphelyzetben legyenek.
- Van 3 kapcsoló az AT penel alján. Kettő fedeles, egy meg nem. Felkapcsolod a baloldali fedeles kapcsolót és becsukod a fedelét.
- Felkapcsolod a jobboldali fedélnélküli kapcsolót a fönti állásba.
- A középen lévő fedeles kapcsolón kinyitod a fedelet, megnyomod a kapcsolót és kb 5 másodpercig nyomva tartod. Majd fölső helyzetében hagyva becsukod a fedelet.
- Kb 1 percen belül legalább egy zöld lámpának ki kell gyulladnia az AT penelen.
- Ha egy zöld lámpa ég, akkor nyomd meg a "C" betűs gombot. Annak kéken kell felkapcsolódni. Ha fölkapcsolt, akkor jó, mert működik az AT, ha nem, ismételd meg a középső fedeles kapcsolóval a bohóckodást.
Nekem ez volt a gondom az AT-vel.
Miután az At működik, kapcsold ki a "C" gomb megnyomásával. Ezután már fog (remélhetőleg) működni a levegőben is.

Béla
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger

PostPosted: Mon Jun 27, 2005 19:43 Reply with quote
Atika
Правак

Hello!

Node mi legyen ha így sem megy? Melyik fedelet kell leszerelni? Hol kell megzsírozni? :Y :lol:

PostPosted: Tue Jun 28, 2005 22:01 Reply with quote
kezdo
Курсант

Hát kedves karbantartó Urak!

Köszi a tippeket, de sajna egyik sem vált be. Itt már tényleg csak az olajozás segíthet. Szétnéztem az angol részen is (az legalább úgyahogy értem), de semmi hasznos. Hát ez van. Marad a manuálistolóerőszabályozás! Azért köszi!

ui: Egyébként ha van időtök valaki elmondhatná milyen módon (valami érthető és nem túl bonyolult) tudom navigálni a Tupit útvonalrepülésen a "GPS alapján tekerem a HDG-et", illetve a "VOR-VOR" módszereken kívül
View user's profile Send private message MSN Messenger

PostPosted: Wed Jun 29, 2005 00:15 Reply with quote
Belus
Правак

Hümm!!!

Sajnálom, hogy a tippem nem segített, de nálam így működik.

A navigálás az 54-esen nem is olyan egyszerű. Elvileg amit csinálsz, azzal semmi baj nincs. A VOR-to-VOR az régi bevett jó szokás és működik is jól. A HDG csavargatás az FS GPS szerint pedig az FS-ben bevállt módszer bár nemsok köze ven a valós élethez.

Az NVU-hoz ne is kezdj hozzá. Nem könnyű vele navigálni. Elvileg rövidesen, pontosabban holnap, kéne kijönnie az oroszok által csinált GPS-nek, amely teljesen erre a gépre van testre szabva. Majd Attila megmondja, ha már kiadták. Valamennyien nagyon várjuk, mert sokkal egyszerűbb lesz az 54-est navigálni útvonalon.

Sok sikert!

Béla

PostPosted: Sat Jul 02, 2005 11:36 Reply with quote
kezdo
Курсант

Kedves Karbantartó Urak!

Végre megleltem az A/T-s problémám okát:

http://www.protu-154.com/forum/viewtopic.php?t=2179

Hát ez van, nincs mit tenni, majd a következő verzióban talán összejön a dolog! Még egy kívánság: ha kérhetném valaki összedobna egy kis hun-rídmít az új GPS-ről, mert már csak ez hiányzik a "tökéletességhez"!

Köszi mindenkinek!

PostPosted: Sat Jul 02, 2005 21:24 Reply with quote
Atika
Правак

Nincs akadálya, de az még odébb van, lévén én még nem ismerem azt a kütyüt annyira, hogy readme-t tudnék fabrikálni hozzá...

A magasságmérős, tcas-os, feltelepítős, beinstallálós pack-ot, ki lehet egészíteni ezzel a GPS-sel is pl...

Phűűűűűűűű :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

:wink:

:hello: Atika

PostPosted: Sat Jul 02, 2005 23:36 Reply with quote
kezdo
Курсант

Tervezel egy ilyen install dolgot összehozni a megjelent kiegészítőkkel? Egész jó kis ötlet! És mikor számíthatunk rá? Sok sikert!

PostPosted: Mon Jul 04, 2005 22:04 Reply with quote
Atika
Правак

Hello!

Kisvártatva, 1x csak meglesz... No relase date, due azt sem tudom hogy fogjak hozz, arról nem is beszélve hogy mikor.... Счастье Счастье

PostPosted: Thu Jul 14, 2005 12:28 Reply with quote
Salvador
Курсант

Sziasztok!

Tudna valaki segyteni a program regisztrációjában? Mert letöltöttem, felinstalláltam, csak a gép nem akar repülni hanem még a kifutópályán leállítja a motort, ami állítólag azért van mert nem regisztráltam. Azóta próbálkozom, de nem megy, mert kéne hozzá valami 12 számból álló key. Tudnátok adni valamilyen tanácsot//ötletet hogy honnan kell a key-t megszerezni? Előre is köszi Улыбка

PostPosted: Thu Jul 14, 2005 12:36 Reply with quote
Laszlo
Курсант

Ezt nem gondolod komolyan, hogy valaki itt neked megmondja, hiszen ez TILOS! Vedd meg, mint ahogy mindenki megvette.
Laci
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger

PostPosted: Thu Jul 14, 2005 19:04 Reply with quote
Salvador
Курсант

Bocs, nem fogalmaztam érthetően. Én szívesen megveszem a programot, de nem tudom, hogy hol kell! Mert néztem itt az oldalon, hogy van-e regisztráció menüpont, de nincs. Hol lehet megvenni?

PostPosted: Thu Jul 14, 2005 21:08 Reply with quote
Belus
Правак

Szia Salvador!

Ha föltelepítetted a PT Tu-154B-2 v9.5 változatát, akkor az FS fő mappában "project tupolev" alatt találhatsz még több infót a "documents" címszónál. Ott van olyan, hogy "install notes". Abban lé vagyon írva szovjetül és angolul, hogy adnak egy ingyéres Fsuipc regisztrációs kulcsot. Ott meg is találod.

Igaz FS 2k2-ra van csinálva, de hátha működik. Ha nem, akkor ez a hivatalos Fsuipc weboldal:

http://www.schiratti.com/dowson.html

Sok sikert!

Béla

PostPosted: Thu Dec 15, 2005 22:41 Reply with quote
Marci
Правак

Sziasztok!!!

Lenne néhány szintén kezdő kérdésem:

Elindítok mindent a leírás szerint (ahogy képeken beszámozva) mégis autópilot nem müködik rendesen ,a stab módot nem tudom bekapcsolni vagy ha igen egy idő után teljesen kikapcsol az egész autó pilot rendszer .Mi lehet a baj? Van tipp esetleg .A legutolsó verzió van felinstalálva .Ha tud v ki segitsen picit Да

PostPosted: Fri Dec 16, 2005 13:03 Reply with quote
Daniel Nagy
КВС

Szia Marci!

Nem tudom miért nem megy, mert nekem tökéletesen működik. Вопрос
Elvileg amikor felkapcsolod az AGR-t és az CAY-CTY-t, a robotpilóta paneljénl ki kell gyulladnia a zbrosz Progr gombnak. Alul a krent és a tangazst beakpcsoltad? Ha mindkettő be van kapcsolva, akkor a robot tartja a gépet, ha csak az egyik van bekapcsolva, akkor csak az egyiket tartja. De miután kikapcsolt, meg kell nyomni a zbrosz progr-gombot, és úgy kell visszakapcsolni. Nekem szerencsére csak egyszer kapcsolt ki magától leszállásnál, de amúgy soha. Őszintén szólva nem tudom, mi lehet a gond Грусть de elvileg működnie kell.
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger

Egy kezdo kerdesei
 Project Tupolev Team Forum Index » Project Tupolev Felhasználók Fóruma (Magyar nyelven)
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
All times are GMT + 3 Hours  
Page 2 of 5  
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Post new topic  Reply to topic