WWW.PROTu-154.org
Project Tupolev Team Forum Index Log in Register FAQ Memberlist Search

Project Tupolev Team Forum Index » Project Tupolev Support fórum (česky a slovensky) » Nastaveni rozhlizeni na saiteku X52
Post new topic  Reply to topic View previous topic :: View next topic 
Nastaveni rozhlizeni na saiteku X52
PostPosted: Fri Feb 03, 2012 12:27 Reply with quote
charleeskywalker
Курсант

Zdravím všechny příznivce tučka...zacinam s timto eroplanem a kousnul jsem se tak nejak hned zkraje. Chtel bych se zeptat zda a jak mate v tom tuckovem konfiguratoru nastaveny pohledy? Pouzivam VC a potreboval bych se v tom nejak pekne rozhlizet. V saitekove utilitce jsem to vsechno nastavil na default keye FSka, ale rozhlizeni proste nefunguje...zoom ano, pohyb eyepointu taky, ale rozhlizeni proste ne.

Jak to prosim mate nastaveno? A je tu nekdo kdy by mi mohl poskytnout nejaky pekny joy.cfg pro saitek x-52? Předem díky za rady...
View user's profile Send private message

PostPosted: Fri Feb 03, 2012 18:22 Reply with quote
greedy
Курсант

nastavení ovládání letadla a také pohledů se musí udělat v utilitce PT-Tu154 Хитрый

PostPosted: Sat Feb 04, 2012 18:42 Reply with quote
Fabo
КВС

Tak tak, pri spravnem pouziti je joystick od FS kompletne odpojen, vcetne kloboucku, ktery je potreba nakonfigurovat v utilitce.

Peter Fabian

PostPosted: Mon Feb 06, 2012 18:18 Reply with quote
charleeskywalker
Курсант

prave jsem vedel ze musim pres tu utilitku ale nejak se nedarilo...a druhy den k tomu sednu a hned to slo...nejspis to souviselo s tim, ze jsem to zkousel nekdy v jednu rano a mozek uz nefungoval

kazdopadne dekuji vsem za pomoc!

Nastaveni rozhlizeni na saiteku X52
 Project Tupolev Team Forum Index » Project Tupolev Support fórum (česky a slovensky)
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
All times are GMT + 3 Hours  
Page 1 of 1  

Post new topic  Reply to topic