WWW.PROTu-154.org
Список форумов Project Tupolev Team Вход Регистрация FAQ Пользователи Поиск

Список форумов Project Tupolev Team » Project Tupolev Support fórum (česky a slovensky) » Problém z Gau u pt154_CZ_ver_1_1
Problém z Gau u pt154_CZ_ver_1_1
СообщениеДобавлено: Пн Янв 05, 2009 19:25 Ответить с цитатой
Fenemi
Курсант

Dobrý den zdravím příznivce fóra

Předem bych chtěl poděkovat všem co se o toto fórum starají a doufám že mě pomohou. Můj problém je že při instalaci nové verze 1.1. CZ se při výběru letadla hlásí FSka chybu (ES_154M_3_072_CZ.GAU a NN_PNK_154M_V1_25_CZ.GAu).
Instalace proběhla v pořádku soubory jsou v adresáři GAUGES a po odklikání chybového hlášení pochopitelně nefungují přístroje.

Děkuji za cenné rady
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

СообщениеДобавлено: Вт Янв 06, 2009 15:13 Ответить с цитатой
Belkin
КВС

Máš FS9 nebo FS2004?

------------------------------------
Пора в путь-дорогу,
Дорогу дальнюю, дальнюю, дальнюю идем.
Над милым порогом
Качну серебряным тебе крылом…

СообщениеДобавлено: Вт Янв 06, 2009 18:09 Ответить с цитатой
Fenemi
Курсант

Ahoj
Mám to nainstalované na FS2004 (FS9 je to samé měl jsi asi na mysli FSX)
Ještě na doplnění je to v podstatě čistá instalace (před vánoci 2008) + addony UTE2004, Global 2008, Wilco 737-300, F1 ATR72-500 a pár scenérií,

СообщениеДобавлено: Вт Янв 06, 2009 19:16 Ответить с цитатой
Belkin
КВС

Ahoj,

samozřejmě jsem měl na mysli FSX, nějak jsem se upsal... Je to zvláštní, doposud nehlášesným problém. Nejspíš bych zkusil vymazat gauges a reinstall. Pokud to nepomůže - zkus ruskou verzi - je to totéž jako česká, jen s jinými texturami.

Pak bychom případně pokračovali.

------------------------------------
Пора в путь-дорогу,
Дорогу дальнюю, дальнюю, дальнюю идем.
Над милым порогом
Качну серебряным тебе крылом…

СообщениеДобавлено: Вт Янв 06, 2009 20:56 Ответить с цитатой
Fenemi
Курсант

BINGO

Ruská verze funguje na 100% krátký let a vše OK.

Díky moc za radu a pro zajímavost včem může být problém v CZ verzi. Předpokládám že nějaké nastavení v mém PC se nemusí s CZ verzí ?

СообщениеДобавлено: Чт Фев 26, 2009 19:55 Ответить с цитатой
Zdenek N
Курсант

Cau, tak mam taky podobny problem. S tim rozdilem, ze mi to delaji obe verze (CZ i RU), a tech chybovych hlasek je tam "nekonecne mnoho". Je to divny, zahada. Muj stroj- notebook ACER aspire 7730g koupeny z Vistou. V teto konfiguraci nainstalovana FSka s ruznymi addony a Tupolevem. Vse fungovalo. Pozdeji preinstalace na XP- Tupolev nejde. Opet obnoven puvodni stav- Vista- Tupolev nejde. A zase na XP- Tupolev nejde. Muze byt chyba opravdu v nejakem nastaveni Windowsu? Vsechny ostatni addony funguji bez problemu, jen muj nejoblibenejsi- tu-154M, ne a ne.

Dik za jakoukoli pomoc.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail

СообщениеДобавлено: Пт Июл 10, 2009 17:41 Ответить с цитатой
Srandik32
Курсант

Zdravím všechny,tak se musím připojit k problému.Po instalaci cz release na nový pc mám úplně stejný problém jako Fenemi,nechápu to,na starým pc vše bez problémů,dokonce na ntb pod Vistama taky vše ok a teď na novým pc s original XP tenhle problém s gauges,měl jsem zálohovanou celou složku gauges ze starýho pc ale přepsání souborů nepomohlo Грусть ,jinak ruská verze normálně šlape.Neví někdo?Předem díky.

СообщениеДобавлено: Пт Июл 10, 2009 21:32 Ответить с цитатой
Srandik32
Курсант

Tak jen chybou v cz release to nebude,tady http://protu-154.com/forum/viewtopic.php?t=10280&postdays=0&postorder=asc&start=0 to řeší taky,bohužel s mýma jazykovýma schopnostma jsem trochu v .........,nemohl by někdo jazykově vzdělanější napsat jestli se ten problém dá nějak vyřešit?Díky.

СообщениеДобавлено: Сб Июл 11, 2009 00:26 Ответить с цитатой
greedy
Курсант

Tohle jsem po instalaci na nový comp taky řešil a nikdo nic moc neporadí. Na uvedeném odkazu to řeší instalací staré verze + patch.
Mě se to povedlo rozchodit tak, že jsem nainstaloval ruskou verzi, pak jsem dal uninstal a nainstaloval jsem cz verzi. V současné době se mi to dokonce třikrát podařilo nainstalovat načisto, jen cz verze. Zkoušel jsem různé varianty instalace FS, přeinstalace apod. Nevím jestli to má nějakou souvislost, ale používám FSUIPC a instaluji ho hned po instalaci a nastavení FS. Teď jsem změnil pořadí, nejdřív TU-154 a pak FSUIPC. Ale jestli to dělá toto, fakt nevím.

СообщениеДобавлено: Сб Июл 11, 2009 01:18 Ответить с цитатой
Srandik32
Курсант

Takže hurááá,taky už se mi to nakonec podařilo.Odinstal Ruské verze pak jsem odebral z modules FSUIPC.dll,restart compu a instal cz verze,vložení FSUIPC zpět a vše zas funguje jako dřív,nevím co na to mělo jak vliv ale hlavně že zas funguje Хорошо Улыбка

Problém z Gau u pt154_CZ_ver_1_1
 Список форумов Project Tupolev Team » Project Tupolev Support fórum (česky a slovensky)