WWW.PROTu-154.org
Список форумов Project Tupolev Team Вход Регистрация FAQ Пользователи Поиск

Список форумов Project Tupolev Team » Project Tupolev Support fórum (česky a slovensky) » repainty, reverzy, spoilery
repainty, reverzy, spoilery
СообщениеДобавлено: Вс Авг 12, 2007 18:08 Ответить с цитатой
donCarlos
Правак

Tak se mi zase nakumulovaly problemym jak s B2, tak s M.

Mko mi nechce brat novy repainty. Normalne stahnu, rozbalim, zapisu spravne do configu, ale kdyz chci tu verzi vybrat, tak spadne FS. chvili to neco chrousta a pak konec.
K tomuhle jsem nasel jen provizorni reseni - prepsat soubory ve slozce ty jedny uz nainstalovany livery. To je reseni dost neprakticky, takze bych rad znal nazor odborniku jak by se to dalo spravit.

B2ka dela taky zajimavy veci. Tady repainty jdou, ale dela mi problemy nastaveni interceptoru a reverzu. Interceptory normalne nastavim v tom PT joystick konfiguratoru na jedno tlacitko na joysticku (tusim ze je tam napsany interceptor on a i. off), ale kdyz to tlacitko zmacknu, tak misto toho aby se na jedno zmacknuti vysunuly a na druhy zasunuly, tak tam ta packa lita jak hadr na holi a nestane se ve vysledku vlastne nic. Jak to nastavit, aby to jednim tlacitkem slo nahoru i dolu?
A s tema reverzama je to taky zajimavy - vzdycky jsem daval u vseho reverzy F2 a tady to proste nejde. Zase se paky posunou kousek vic dolu, ale pak tam tekaji a reverzy se nevysunou.

To je snad konec zaplavy mych problemu, tak doufam ze mi s tim pomuzete Улыбка diky
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

СообщениеДобавлено: Вс Авг 12, 2007 21:15 Ответить с цитатой
Fabo
КВС

@ repainty netusim.

@ interceptory - defaultne sú nastavené ako os. Prehrab konfiguračné súborya prepíš use_spoilers_axis z 1 na 0.

@reverzy - nastv citlivosť tak 1.03 aby ti pri nulovej polohe joysticku bral config mierne pod 0. Potom sa nebudú páky racať. Animáciu sme prebrali už cez ICQ.

Peter Fabian

СообщениеДобавлено: Вс Авг 12, 2007 21:16 Ответить с цитатой
donCarlos
Правак

díky, odzkousim.

repainty, reverzy, spoilery
 Список форумов Project Tupolev Team » Project Tupolev Support fórum (česky a slovensky)